Zadaj pytanie on-line
Kamera mini kamerka pasku szpiegowska WiFi guzik (1)

Kamera mini kamerka pasku szpiegowska WiFi guzik

ładowanie
215,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

SUPER SZPIEGOWSKA KAMERKA SZPIEGOWSKA z małym wyginanym obiektywem, własnym akumulatorem, detekcja ruchu z możliwością zrobienie monitoringu.

GŁÓWNE ZALETY KAMERY:

1. DETEKCJA CZUJNIK RUCHU  ! ! !

Po wykryciu ruchu kamerka wysyła powiadomienia z aplikacji.

2. BARDZO MAŁY ROZMIAR OBIEKTYWU

Kamerka posiada bardzo mały obiektyw umieszczony na pasku, dzięki czemu główną część kamerki można schować i wystawić tylko sam obiektyw.

3. INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM

Nasz zespół zrobił  jasną i czytelną instrukcję. Podczas instalacji i konfiguracji kamerki nie będziesz mieć problemów

4. MOŻLIWOŚĆ PODGLĄDU NA ŻYWO

Kamerkę podłącza się do sieci WIFI, dzięki temu możliwi jest podgląd obrazu z kamerki na żywo.

5. NAGRYWANIE OBRAZU I DŹWIĘKU

6. DZIAŁANIE PODCZAS ZASILANIA

Kamerka może działać podłączona do zasilania lub do dowolnego powerbanka. Im większa pojemność powerbanka tym dłuższy czas nagrywania i czuwania kamerki.

PODGLĄD OBRAZU NA ŻYWO

Dzięki tej kamerze będziesz mógł w dowolnym obszarze świata obserwować to, co dzieje się na obszarze gdzie ukryłeś kamerkę.

Kamerkę podłączasz do domowego lub biurowego Internetu natomiast przez drugi Internet, który masz w telefonie możesz obserwować to, co dzieje się na monitorowanym obszarze. Chodząc po świecie z telefonem monitorujesz obraz.

PODGLĄD NAGRANYCH FILMÓW

Nagrania zapisane na karcie pamięci można oglądać bezpośrednio na telefonie lub wyjąć kartę pamięci z urządzenia i za pomocą czytnika kart oglądać je na komputerze.

NAGRYWANIE NA KARTĘ PAMIĘCI

Aby nie przegapić żadnego momentu kamera umożliwia nagrywanie filmów na kartę pamięci. Po włożeniu karty micro SD aparat automatycznie zapisuje wideo na karcie.

CZAS NAGRYWANIA

Przeprowadziliśmy test z kamerką aby sprawdzić jak długo trzyma akumulator. Po pełnym naładowaniu kamerka nagrywała przez 3 godzin w trybie ciągłym (przez cały czas kamerka była podłączona do sieci WIFI).

DODATKOWE AKCESORIA

W skład zestawu wchodzi czarna modelina (30gram).  Masa montażowa pod wpływem ugniatania rękoma robi się miękka i elastyczna jak plastelina. Pozostawiona sama sobie twardnieje jak kamień. Pozwala ona ukierunkować główkę kamerki w dowolnym kierunku. Oderwana od kamerki nie pozostawia śladu.

ZOBACZ FILMY Z NASZEJ KAMERKI:

❇️ Film 1:

https://youtu.be/OnU2P5dcPqc

❇️ Film 2:

https://youtu.be/QCudxuHiEW0

❇️ Film 3:

https://youtu.be/S8DB_1RDhA0

Zobacz pozostałe filmy z kamerek na naszych innych aukcjach.

SPECYFIKACJA:

  • Rozdzielczość: 1280 x 720P
  • Ilość klatek na sekundę: 15
  • WIFi: 2,4G
  • Obsługa kart pamięci: microSD do 128GB
  • Pojemność akumulatora: 500mAh
  • Aplikacja do obsługi kamerki dostępna na: Android i iOS
  • Format filmów: MP4

OPIS DZIAŁANIA SYSTEMU ZDALNEGO MONITORINGU

Oferowana kamerka nagrywa w trybie ciągłym ale i posiada funkcję czujnika ruchu. Gdy  wykryje  w otoczeniu ruch, sama zaczyna nagrywać i zapisywać obraz i dźwięk na kartę pamięci. Po wsadzeniu karty pamięci do komputera możemy zapoznać się z historią nagrań. W tym systemie nie korzystamy z WiFi, nie potrzebujemy Internetu a nagrywanie jest banalnie proste.

Kamerka może także przekazywać obraz na żywo na twój telefon gdy jesteś daleko oddalony od kamerki np. w drugim mieście. Przykładowo spędzasz wakacje w Chorwacji i patrząc na telefon widzisz co dzieje się w biurze w Polsce. Ponieważ kamerka jest ukryta, nikt nie wie, że jest obserwowany. W tym systemie korzystamy z WiFi i potrzebujemy Internetu.

Pytanie jak przekazywany jest obraz? Wszystko działa podobnie jak kanał YouTube. Możesz przeglądać ten sam film będąc w Polsce jak i Chorwacji lub dowolnym innym kraju gdzie masz dostęp do Internetu.  Na tych samych zasadach  działa przekazywanie  filmu z ukrytej kamerki.

Kamerka poprzez aplikację i biurowe WiFi przekazuje film do Internetu. Wszystko jest zaszyfrowane przez aplikację i hasło, które Ty ustanawiasz. Twój telefon który zaopatrzony jest w Internet przechwytuje ten film i wyświetla go na monitorze Twojego telefonu.

Przykładowo Twój kolega zagląda w biurze do Twojej szafki a Ty widzisz to wszystko w telefonie siedząc w chorwackim hotelu. Korzystasz z hotelowego WiFi. Jeżeli masz w telefonie internet, całe zdarzenie obserwujesz leżąc na leżaku na chorwackiej plaży.

Przekazywanie filmu YouTube nadzorowane jest przez amerykańskiego administratora. Natomiast Twój film  administrowany przez  jest aplikację producenta kamerki. Aplikację tą instalujesz w telefonie. Odnajdujesz ją po charakterystycznej ikonce. Przy pomocy telefonu podpinasz kamerkę do Internetu. We wszystkim pomaga Tobie profesjonalnie zrobiona nasza instrukcja.

Naszą kamerką nagraliśmy filmy. To samo miejsce sfilmowaliśmy innymi kamerkami, dzięki czemu możesz porównać jakość obrazu różnych modeli. Aby obejrzeć film skopiuj link do paska adresowego swojej przeglądarki.

Film 1: https://drive.google.com/file/d/1hpo1puHbYYx0661rt3eH7splEho3KJKO/view?usp=sharing

Film 2: https://drive.google.com/file/d/1NJn64b4UdfEA2x7iqHgnzdI5DYHe-8rS/view?usp=sharing

NASZĄ KAMERKĘ NAJLEPIEJ UKRYĆ W ZACIEMNIONYCH MIEJSCACH.

PRZEJRZYJ CZTERY ZDJĘCIA I POSTARAJ SIĘ JĄ ODSZUKAĆ.

Kamera zapakowana jest w oryginalne opakowanie, które jest zafoliowane.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl