Zadaj pytanie on-line
Kamera szpiegowska żarówka WiFi IP kamerka (1)

Kamera szpiegowska żarówka WiFi IP kamerka

ładowanie
170,00
 PLN
za
szt.
 • Czas wysyłki: 24 Godziny
 • Kod EAN: 0670731296159
 • Numer katalogowy : Z 01
 • Wydrukuj kartę
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  

KAMERA UKRYTA W ŻARÓWCE

Kamery w żarówce są idealnym uzupełnieniem typowego monitoringu. Ze względu na swój nietypowy wygląd mogą również pełnić funkcję kamer szpiegowskich. Kamery dzięki wbudowanemu modułowi WIFI możemy podłączać bez dodatkowej instalacji przewodów LAN.

Żarówka posiada klasyczny gwint E27, co umożliwia jej prostą instalację w praktycznie każdym pomieszczeniu. Kamera wymaga stałego zasilania 230 V.

Kamerę w żarówce można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd bez angażowania w to dużych środków finansowych.

TRYBY NAGRYWANIA

TRYB CIĄGŁY

Kamerka może nagrywać w trybie ciągłym, czyli od momentu włączenia do momentu wyłączenia urządzenia. Aby kamerka nagrywała konieczne jest włożenie do niej karty pamięci.

TRYB DETEKCJI RUCHU

Kamera może również działać w trybie detekcji ruchu, czyli urządzenie będzie nagrywało tylko wtedy gdy coś będzie się działo. Urządzenie nie tylko nagra całą sytuację, ale również powiadomi Cię o niej, wysyłając powiadomienie za pomocą aplikacji.

SŁUCHAJ I MÓW PRZEZ KAMERĘ

Kamerka posiada wbudowany mikrofon i głośnik. Dzięki temu możemy słyszeć co dzieje się w pobliżu kamery oraz mówić za jej pomocą. Dzięki temu kamera sprawdzi się również jako elektroniczna niania.

OBSŁUGA PRZEZ APLIKACJĘ

Kamerę obsługuje się za pomocą aplikacji. Za jej pomocą możemy oglądać na żywo obraz z  kamery. Ustawić czy kamera ma nagrywać w trybie z detekcją ruchu czy w trybie ciągłym. Oglądać materiały zapisane na karcie pamięci.

ZASTOSOWANIA KAMERY:

 • Opieka nad dzieckiem – zobacz, czy Twoje dziecko jest grzeczne podczas Twojej nieobecności.
 • Doglądaj swojego pupila – obserwuj swojego zwierzaka podczas swojej nieobecności. Obserwacja pupila pomoże Ci w zrozumieniu jego zachowań, oraz będzie pomocna w dalszej tresurze.
 • Monitorowanie domu - gdy wyjeżdżasz na wakacje kamera zabezpieczy Twoje mieszkanie. W przypadku, gdyby doszło do włamania, uzyskasz dowód rzeczowy w postaci nagrania, które pomoże znaleźć złodzieja.
 • Sprawdź wierność swojego partnera.

SPECYFIKACJA:

 • Rozdzielczość: 1088x1080
 • Format zapisu: H.264
 • Karty pamięci: microSD do 64GB (brak w zestawie)
 • Kąt widzenia: 120°
 • Wbudowany głośnik
 • Wbudowany mikrofon
 • Gwint żarówki: E27

PROFESJONALNA POMOC W OBSŁUDZE

UWAGA OSOBY, KTÓRE SĄ SŁABE Z INFORMATYKI lub obawiają się, że będą miały problem z instalacja i obsługą kamerki. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną bardzo dobrze opracowaną FILMOWĄ INSTRUKCJĘ, gdzie krok po kroku objaśniamy jak obchodzić się z kamerką.Link do filmu wysyłamy na maila w kilka godzin po zakupie.

Dodatkowo dla seniorów i leniwych oferujemy telefoniczne wsparcie, gdzie nasza informatyk pani Karolina zaopiekuje się Państwem i cierpliwie wyjaśni wszelkie szczegóły. Kupując naszą kamerkę, masz pewność, że będzie ona Twoim ulubionym narzędziem pracy i zabawy

OPIS DZIAŁANIA SYSTEMU ZDALNEGO MONITORINGU

Oferowana kamerka nagrywa w trybie ciągłym ale i posiada funkcję czujnika ruchu. Gdy  wykryje  w otoczeniu ruch, sama zaczyna nagrywać i zapisywać obraz i dźwięk na kartę pamięci. Po wsadzeniu karty pamięci do komputera możemy zapoznać się z historią nagrań. W tym systemie nie korzystamy z WiFi, nie potrzebujemy Internetu a nagrywanie jest banalnie proste.

Kamerka może także przekazywać obraz na żywo na twój telefon gdy jesteś daleko oddalony od kamerki np. w drugim mieście. Przykładowo spędzasz wakacje w Chorwacji i patrząc na telefon widzisz co dzieje się w biurze w Polsce. Ponieważ kamerka jest ukryta, nikt nie wie, że jest obserwowany. W tym systemie korzystamy z WiFi i potrzebujemy Internetu.

Pytanie jak przekazywany jest obraz? Wszystko działa podobnie jak kanał YouTube. Możesz przeglądać ten sam film będąc w Polsce jak i Chorwacji lub dowolnym innym kraju gdzie masz dostęp do Internetu.  Na tych samych zasadach  działa przekazywanie  filmu z ukrytej kamerki.

Kamerka poprzez aplikację i biurowe WiFi przekazuje film do Internetu. Wszystko jest zaszyfrowane przez aplikację i hasło, które Ty ustanawiasz. Twój telefon który zaopatrzony jest w Internet przechwytuje ten film i wyświetla go na monitorze Twojego telefonu.

Przykładowo Twój kolega zagląda w biurze do Twojej szafki a Ty widzisz to wszystko w telefonie siedząc w chorwackim hotelu. Korzystasz z hotelowego WiFi. Jeżeli masz w telefonie internet, całe zdarzenie obserwujesz leżąc na leżaku na chorwackiej plaży.

Przekazywanie filmu YouTube nadzorowane jest przez amerykańskiego administratora. Natomiast Twój film  administrowany przez  jest aplikację producenta kamerki. Aplikację tą instalujesz w telefonie. Odnajdujesz ją po charakterystycznej ikonce. Przy pomocy telefonu podpinasz kamerkę do Internetu. We wszystkim pomaga Tobie profesjonalnie zrobiona nasza instrukcja.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl