Zadaj pytanie on-line
Kamera szpiegowska budzik zegar WiFi IP (1)

Kamera szpiegowska budzik zegar WiFi IP

ładowanie
370,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  

↪️ ORYGINALNA PROFESJONALNA KAMERA SZPIEGOWSKA K12

↪️ NIEZAWODNA JAKOŚĆ,  SOLIDNE WYKONANIE, PROSTA APLIKACJA I OBSŁUGA

↪️Tutaj nie kupujesz fatalnie podrobionych podróbek, które tylko z wyglądu przypominają oryginalny produkt.

✅Dzięki tej kamerze będziesz mógł w dowolnym obszarze świata obserwować to, co dzieje się na obszarze gdzie ukryłeś kamerkę.

✅Kamerkę podłączasz do domowego lub biurowego Internetu natomiast przez drugi Internet, który masz w telefonie możesz obserwować to, co dzieje się na monitorowanym obszarze. Chodząc po świecie z telefonem monitorujesz obraz.

↪️PROFESJONALNY WYSOKIEJ KLASY

ZEGAR SZPIEGOWSKI

✅Zegar z szerokokątną kamerą o wysokiej jakości podglądu obrazu Full HD. Obiektyw został zamaskowany pod szklistą powierzchnią, posiada niezwykle szeroki kąt widzenia 166 stopni. Dzięki tej opcji w łatwy sposób uzyskasz podgląd całego pomieszczenia. Kamera idealnie sprawdzi się w biurach, mieszkach, magazynach oraz innych pomieszczeniach. Rejestruje także w ciemności dzięki trybowi nocnemu.

✅Zdalny dostęp na żywo dzięki podglądowi Wi-Fi z dowolnego miejsca na świecie. Monitoring mieszkania czy biura jeszcze nigdy nie był tak łatwy i prosty do ukrycia. Zegar nie posiada funkcji budzika.

↪️CZEMU NASZA KAMERKA JEST WYJĄTKOWA?

✅Nasza kamerka w odróżnieniu od innych kamerek ma wyjątkową aplikację. Aplikacja pozwala przeglądać nagrane filmy nie tylko te, które nagrały się w telefonie, ale także te, które nagrały się karcie pamięci w kamerze.

✅Innymi słowy przeglądamy telefonem  filmy nagrane na karcie pamięci, nie wyjmując karty pamięci z kamerki, Jest to bardzo praktyczne i wygodne. Kamerka nagrywa i archiwizuje filmy a TY od razu je przeglądasz w telefonie.

✅Kupuj tylko u nas! Na innych kamerkach, nawet tych podobnych z wyglądu, aby przejrzeć filmy trzeba kartę pamięci wyjąc z kamerki i wsadzić do komputera. Jest to bardzo męczące i niewygodne.

↪️DOSKONAŁE ZASILANIE PRĄDOWE lub POPRZEZ AKUMULATOR

✅Cały zegar jest zasilany jednym źródłem energii. Jest to wbudowany akumulator, który można ładować w trakcie czuwania i nagrywania. Kamerka na zasilaniu może czuwać w nieskończoność lub nagrywać na kartę pamięci aż do jej zapełnienia.

✅Kamerka ma funkcję zapętlania – nadpisywanie obrazu na wcześniej zapisanym materiale filmowym.

☎️Uwaga ! Po otrzymaniu towaru kamerę trzeba naładować. Min przez 30 minut. Brak naładowania skutkuje brakiem wszelkiej aktywności urządzenia, nawet wtedy, gdy kamerę podłączy się kablem do prądu.

↪️GŁÓWNE ZALETY URZĄDZENIA:

 • możliwość podglądu obraz wraz z głosem na żywo w telefonie za pomocą aplikacji
 • wysoka jakość obrazu
 • dyskretny wygląd
 • zdalny dostęp z telefonu gdziekolwiek jesteś w zasięgu internetu LTE, 3G oraz Wi-FI
 • możliwość zapisu na kartę microSD
 • tryb nocny dzięki diodą podczerwieni
 • detekcja ruchu
 • nagrywanie w pętli
 • kamera nagrywa obraz i dźwięk
 • powiadomienia o wykryciu ruchu
 • wbudowany akumulator
 • możliwość nagrywania podczas ładowania prądowego
 • możliwość pracy na akumulatorze.

↪️PROFESJONALNA POMOC W OBSŁUDZE

☎️UWAGA OSOBY, KTÓRE SĄ SŁABE Z INFORMATYKI lub obawiają się, że będą miały problem z instalacja i obsługą kamerki. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną bardzo dobrze opracowaną FILMOWĄ INSTRUKCJĘ, gdzie krok po kroku objaśniamy jak obchodzić się z kamerką. Link do filmu przesyłamy na maila w kilka godzin po zakupie.

✅Dodatkowo dla seniorów i leniwych oferujemy telefoniczne wsparcie, gdzie nasza informatyk pani Karolina zaopiekuje się Państwem i cierpliwie wyjaśni wszelkie szczegóły. Kupując naszą kamerkę, masz pewność, że będzie ona Twoim ulubionym narzędziem pracy i zabawy

↪️SPECYFIKACJA:

 • 6 diod podczerwieni (umożliwiają widzenie w nocy)
 • szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 166 stopni
 • pojemność baterii: 1200mAh
 • ilość klatek na sekundę: 25
 • zasilanie: DC 5V1Arozdzielczość: 1080P (Full HD)
 • obsługuje karty pamięci MicroSD do 128GB
 • obsługiwana częstotliwość wifi: 2,4 GHz

↪️SKŁAD ZESTAWU:

 • zegar z kamerką
 • kabel microUSB - USB
 • ładowarka sieciowa USBinstrukcja w języku polskim✅Obiektyw ukryty w budziki nie jest widoczny zarówno w ciągu dnia jak i w nocy.

✅Dzięki diodą podczerwieni obraz w nocy jest bardzo wyraźny.

↪️OPIS DZIAŁANIA SYSTEMU ZDALNEGO MONITORINGU

✅Oferowana kamerka nagrywa w trybie ciągłym ale i posiada funkcję czujnika ruchu. Gdy  wykryje  w otoczeniu ruch, sama zaczyna nagrywać i zapisywać obraz i dźwięk na kartę pamięci. Po wsadzeniu karty pamięci do komputera możemy zapoznać się z historią nagrań. W tym systemie nie korzystamy z WiFi, nie potrzebujemy Internetu a nagrywanie jest banalnie proste.

✅Kamerka może także przekazywać obraz na żywo na twój telefon gdy jesteś daleko oddalony od kamerki np. w drugim mieście. Przykładowo siedzisz na działce w Chorwacji i patrząc na telefon widzisz co dzieje się w biurze w Polsce. Ponieważ kamerka jest ukryta nikt nie wie, że jest obserwowany.W tym systemie korzystamy z WiFi i potrzebujemy Internetu.

✅Pytanie jak przekazywany jest obraz? Wszystko działa podobnie jak kanał YouTube. Możesz przeglądać ten sam film będąc w Polsce jak i Chorwacji lub dowolnym innym kraju gdzie masz dostęp do Internetu.  Na tych samych zasadach  działa przekazywanie  filmu z ukrytej kamerki.

✅Kamerka poprzez aplikację i biurowe WiFi przekazuje film do Internetu. Wszystko jest zaszyfrowane prze aplikację i hasło które Ty ustanawiasz. Twój telefon który zaopatrzony jest w Internet przechwytuje ten film i wyświetla go na monitorze Twojego telefonu.

✅Przykładowo Twój kolega zagląda w biurze do Twojej szafki a Ty widzisz to wszystko na żywo siedząc w chorwackim hotelu. Jeżeli masz w telefonie internet całe zdarzenie obserwujesz leżąc na leżaku na chorwackiej plaży.

☎️UWAGA! Kamera działa w sieci WiFi o częstotliwości 2,4GHz. Natomiast nie obsługiwana jest częstotliwości 5GHz. Częstotliwość pracy swojej sieci możesz sprawdzić na naklejce routera, bądź w instrukcji obsługi. Większość routerów pracuje w dwóch częstotliwościach (dwupasmowe). Jeżeli aktywne jest jedno pasmo częstotliwości, można to zmienić w ustawieniach lub dzwoniąc do swojego operatora Internetu.

✅Przekazywanie filmu YouTube nadzorowane jest przez amerykańskiego administratora. Natomiast twój film  administrowany przez  jest aplikację producenta kamerki. Aplikację tą instalujesz w telefonie. Przy pomocy telefonu podpinasz kamerkę do Internetu. We wszystkim pomaga Tobie profesjonalnie zrobiona nasza instrukcja.

✅Kamerę można ja podłączyć do power banka. Dzięki takiemu rozwiązaniu kamerkę można podłączyć tam gdzie nie ma prądu.

✅Jednak jeszcze lepszym rozwiązaniem jest podłączyć do długiego kabla USB, a następnie kabel USB podłączyć do nisko prądowej ładowarki telefonicznej.

ZOBACZ FILMY Z NASZEJ KAMERKI:

❇️Film 1:

https://drive.google.com/file/d/1Q7R1Hhrn7VQcnyppLfQK2TgeKM_xYTUj/view?usp=sharing

❇️Film 2:

https://drive.google.com/file/d/1f6FTeiWLNf5r5Ubf3_60XCcD-TSx7HcG/view?usp=sharing

Zobacz pozostałe filmy z kamerek na naszych innych aukcjach.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl