Zadaj pytanie on-line
Kamera kamerka szpiegowska zegar WIFI IP (1)

Kamera kamerka szpiegowska zegar WIFI IP

ładowanie
340,00
 PLN
za
szt.
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
 •  

ZEGAR Z UKRYTĄ KAMERĄ

Zegar z o wysokiej jakości podglądu obrazu. Obiektyw został zamaskowany w zegarze. Kamera idealnie sprawdzi się w biurach, mieszkach, magazynach oraz innych pomieszczeniach.

Zdalny dostęp na żywo dzięki podglądowi Wi-Fi z dowolnego miejsca na świecie. Monitoring mieszkania czy biura jeszcze nigdy nie był tak łatwy i prosty do ukrycia.

GŁÓWNE ZALETY URZĄDZENIA:

 • możliwość podglądu obraz wraz z głosem na żywo w telefonie za pomocą aplikacji
 • wysoka jakość obrazu
 • nagrywanie w trybie ciągłym na akumulatorze do około 10 godzin
 • dyskretny wygląd
 • zdalny dostęp z telefonu gdziekolwiek jesteś w zasięgu internetu LTE, 3G oraz Wi-FI
 • możliwość zapisu na kartę microSD
 • detekcja ruchu
 • nagrywanie w pętli
 • kamera nagrywa obraz i dźwięk
 • powiadomienia o wykryciu ruchu

DYSKRETNIE UKRYTA KAMERKA

Zegar posiada kamerkę, która jest dyskretnie umieszczona w zegarze. Bardzo ciężko jest ją dostrzec na pierwszy rzut oka. Aby znaleźć obiektyw kamery trzeba się skupić i mieć świadomość, że zegar posiada wbudowaną kamerę.

ROZMIAR PLIKU WIDEO

Jedna godzina filmu zajmuje koło 500 MB, oznacza to że na karcie pamięci o pojemności 16 GB możemy zarejestrować aż 32 godziny.

UKRYTE PRZYCISKI

Wszystkie przyciski, slot na kartę pamięci itp. znajdują się z tyłu zegarka. Takie rozwiązanie gwarantuje dyskrecję.

PRACA NA AKUMULATORZE

Przetestowaliśmy czas pracy kamery na akumulatorze. Po pełnym naładowaniu kamera nagrywała w trybie ciągłym przez około 10 godzin. Aplikacja wysyła powiadomienia o tym, że akumulator w kamerce jest słaby.

PROFESJONALNA POMOC W OBSŁUDZE

UWAGA OSOBY, KTÓRE SĄ SŁABE Z INFORMATYKI lub obawiają się, że będą miały problem z instalacja i obsługą kamerki. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną bardzo dobrze opracowaną FILMOWĄ INSTRUKCJĘ, gdzie krok po kroku objaśniamy jak obchodzić się z kamerką.Link do filmu wysyłamy na maila w kilka godzin po zakupie.

Dodatkowo dla seniorów i leniwych oferujemy telefoniczne wsparcie, gdzie nasza informatyk pani Karolina zaopiekuje się Państwem i cierpliwie wyjaśni wszelkie szczegóły. Kupując naszą kamerkę, masz pewność, że będzie ona Twoim ulubionym narzędziem pracy i zabawy

SPECYFIKACJA:

 • Format wideo: MP4
 • Rozdzielczość wideo: 1280 x 720
 • Ilość klatek na sekundę: 15
 • Wymiary: 9,8 x 39 x 11,8 cm
 • Nagrywanie w trybie ciągłym na akumulatorze: około 10 godzin
 • Rozmiar pliku wideo: 1 godzina nagrań to około 500 MB

OPIS DZIAŁANIA SYSTEMU ZDALNEGO MONITORINGU

Oferowana kamerka nagrywa w trybie ciągłym ale i posiada funkcję czujnika ruchu. Gdy  wykryje  w otoczeniu ruch, sama zaczyna nagrywać i zapisywać obraz i dźwięk na kartę pamięci. Po wsadzeniu karty pamięci do komputera możemy zapoznać się z historią nagrań. W tym systemie nie korzystamy z WiFi, nie potrzebujemy Internetu a nagrywanie jest banalnie proste.

Kamerka może także przekazywać obraz na żywo na twój telefon gdy jesteś daleko oddalony od kamerki np. w drugim mieście. Przykładowo siedzisz na działce w Chorwacji i patrząc na telefon widzisz co dzieje się w biurze w Polsce. Ponieważ kamerka jest ukryta nikt nie wie, że jest obserwowany.W tym systemie korzystamy z WiFi i potrzebujemy Internetu.

Pytanie jak przekazywany jest obraz? Wszystko działa podobnie jak kanał YouTube. Możesz przeglądać ten sam film będąc w Polsce jak i Chorwacji lub dowolnym innym kraju gdzie masz dostęp do Internetu.  Na tych samych zasadach  działa przekazywanie  filmu z ukrytej kamerki.

Kamerka poprzez aplikację i biurowe WiFi przekazuje film do Internetu. Wszystko jest zaszyfrowane prze aplikację i hasło które Ty ustanawiasz. Twój telefon który zaopatrzony jest w Internet przechwytuje ten film i wyświetla go na monitorze Twojego telefonu.

Przykładowo Twój kolega zagląda w biurze do Twojej szafki a Ty widzisz to wszystko na żywo siedząc w chorwackim hotelu. Jeżeli masz w telefonie internet całe zdarzenie obserwujesz leżąc na leżaku na chorwackiej plaży.

Przekazywanie filmu YouTube nadzorowane jest przez amerykańskiego administratora. Natomiast twój film  administrowany przez  jest aplikację producenta kamerki. Aplikację tą instalujesz w telefonie. Przy pomocy telefonu podpinasz kamerkę do Internetu. We wszystkim pomaga Tobie profesjonalnie zrobiona nasza instrukcja.

Naszą kamerką nagraliśmy filmy. Kartę pamięci microSC wsadzaliśmy do kamerki. To samo miejsce sfilmowaliśmy innymi kamerkami, dzięki czemu możesz porównać jakość obrazu różnych modeli. Aby obejrzeć film skopiuj link do paska adresowego swojej przeglądarki.

Film 1: https://drive.google.com/file/d/1aPtOQu3cnv6_jJWCNSuHBRM599xvsT4y/view?usp=sharing

Film2:

https://drive.google.com/file/d/1HhC8idfiDt22_jErwiETj2xCfuGWmxF9/view?usp=sharing

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl